ECLIPSE T11 HMB L55 Thyme green S11 (Mat)
Vanaf € 5.499,-
Op voorraad in Stadskanaal
De Eclipse T11 is de perfecte partner voor een fijne trektocht. De opvallende maar zeer prettige Gazelle actieve geometrie zorgt er voor…
Verder lezen
Op voorraad in Stadskanaal
De Eclipse T11 is de perfecte partner voor een fijne trektocht. De opvallende maar zeer prettige Gazelle actieve geometrie zorgt er voor…
Verder lezen
| Merk | Gazelle |
|---|---|
| Model | Eclipse T11 |
| Jaar | 2024 |
| Gewicht | 27,2 kg |
Frame
| Frametype | Dames |
|---|---|
| Framegrootte | 55 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Voorvork | Suntour |
| Geveerde voorvork | Ja |
| Kleur | Groen |
Wielen
| Wielen | Ryde ZAC 25, dubbelwandig aluminium voor extra sterkte en goede rij-eigenschappen |
|---|---|
| Wielgrootte | 275 inch |
| Banden | Schwalbe Marathon Efficiency |
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Shimano BR-MT420 |
| Zadel | Selle Royal Essenza Plus gel |
Afmontage
| Derailleur | Shimano ONBEKEND |
|---|---|
| Ketting | Kmc E500EPT |
| Versnellingsschakelaar | Shimano Deore XT, M8130 |
| Stuurlint | Ergon GP1-L ergonomic, kunststof handvatten met ergonomische vorm voor betere verdeling van druk op de handen |
| Display | Bosch Kiox 300 |
| Afneembaar display | Ja |
Aandrijving
| Type versnellingen | Derailleur |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano Deore XT |
| Motor | Bosch Smart System Performance Line Cx BOSCH |
| Motor koppel | 85 Nm |
| Maximum snelheid | 25 km/u |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 1 in Stadskanaal |
| Prijs | € 5.499,- |