F3 5.0 LADY SIZE M PANTER BLACK H. GLOSS
Vanaf € 1.899,-
Op voorraad in Stadskanaal
F3 5.0 LADY SIZE M PANTER BLACK H. GLOSS
Verder lezen
Op voorraad in Stadskanaal
F3 5.0 LADY SIZE M PANTER BLACK H. GLOSS
Verder lezen
| Merk | Koga |
|---|---|
| Model | F3 5.0 S |
| Jaar | 2022 |
| Gewicht | 17,4 kg |
Frame
| Frametype | Dames |
|---|---|
| Framegrootte | 53 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
Wielen
| Wielgrootte | 28 inch |
|---|
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Shimano MT201/UR300 |
Aandrijving
| Type versnellingen | Derailleur |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano DEORE XT |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 1 in Stadskanaal |
| Prijs | € 1.899,- |