

Omschrijving
F3 5.1 S GENTS 54CM
Kenmerken
| Merk | Koga |
|---|---|
| Model | F3 5.1 S |
| Jaar | 2018 |
| Gewicht | 15 kg |
Frame
| Frametype | Heren |
|---|---|
| Framegrootte | 54 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
Wielen
| Wielen | Koga |
|---|---|
| Wielgrootte | 28 inch |
| Banden | Schwalbe |
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Shimano |
| Zadel | Selle Royal |
Afmontage
| Versnellingsschakelaar | Shimano |
|---|
Aandrijving
| Type versnellingen | Derailleur |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano SLX/DEORE LX |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 1 in Stadskanaal |
| Prijs | € 450,- |


