LEVIT BELECO 3 low 50 champagne 620
Vanaf € 3.399,-
Op voorraad in Stadskanaal
Ontdek de perfecte combinatie van prestaties, functionaliteit en modern design met een elektrische fiets voor in de stad die uitgerust is…
Verder lezen
Op voorraad in Stadskanaal
Ontdek de perfecte combinatie van prestaties, functionaliteit en modern design met een elektrische fiets voor in de stad die uitgerust is…
Verder lezen
| Merk | Levit |
|---|---|
| Model | LEVIT BELECO 3 low 50 champagne 620 |
| Jaar | 2025 |
Frame
| Frametype | Uni |
|---|---|
| Framegrootte | 50 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Voorvork | Suntour |
| Kleur | Roze |
Wielen
| Wielen | Ryde Ryde Andra 321 (622 x 21 mm) |
|---|---|
| Wielgrootte | 28 inch |
| Banden | Schwalbe Schwalbe Energizer Plus RT 28 x 2,1� (55 - 622) |
| Bandgrootte voor | 29 x 2.2 |
| Bandgrootte achter | 29 x 2.2 |
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Shimano Shimano MT200 (180 mm disc) |
| Zadel | Selle Royal Selle Royal Essenza |
Afmontage
| Derailleur | Enviolo |
|---|---|
| Ketting | Gates Gates Carbon Drive CDX |
| Versnellingsschakelaar | Enviolo Enviolo CT |
| Stuurlint | Herrmans Herrmans Nucore |
| Display | Motinova Color TFT Motinova CS8020 |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Enviolo 310� variable planetary gearbox |
| Aantal versnellingen | 310 |
| Motor | Motinova Volans Plus 75 Nm MOTINOVA |
| Maximum snelheid | 25 km/u |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 1 in Stadskanaal |
| Prijs | € 3.399,- |