LEVIT BELECO 5 low 50 indigo 620
Vanaf € 3.099,-
Op voorraad in Stadskanaal
De combinatie van moderne technologie en een strak design maakt deze e-bike de ideale keuze voor dagelijkse mobiliteit in de stad. De…
Verder lezen
Op voorraad in Stadskanaal
De combinatie van moderne technologie en een strak design maakt deze e-bike de ideale keuze voor dagelijkse mobiliteit in de stad. De…
Verder lezen
| Merk | Levit |
|---|---|
| Model | LEVIT BELECO 5 low 50 indigo 620 |
| Jaar | 2025 |
Frame
| Frametype | Uni |
|---|---|
| Framegrootte | 50 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Voorvork | Suntour |
| Kleur | Blauw |
Wielen
| Wielen | Ryde Ryde Andra 321 (622 x 21 mm) |
|---|---|
| Wielgrootte | 28 inch |
| Banden | Schwalbe Schwalbe Road Cruiser RT 28 x 2,1� (55 - 622) |
| Bandgrootte voor | 29 x 2.2 |
| Bandgrootte achter | 29 x 2.2 |
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Shimano Shimano MT200 (180 mm disc) |
| Zadel | Selle Royal Selle Royal Hertz |
Afmontage
| Derailleur | Shimano |
|---|---|
| Ketting | Gates Gates Carbon Drive CDX |
| Versnellingsschakelaar | Shimano Shimano Nexus 8 |
| Stuurlint | Spec Spec ergo |
| Display | Motinova Motinova CS5050 |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Enviolo |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Motor | Motinova Volans 65 Nm MOTINOVA |
| Maximum snelheid | 25 km/u |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 1 in Stadskanaal |
| Prijs | € 3.099,- |