

Omschrijving
MAMBO DN7 ROOD-MAT 55
Kenmerken
| Merk | Batavus |
|---|---|
| Model | Mambo |
| Jaar | 2022 |
| Gewicht | 19,5 kg |
Frame
| Frametype | Dames |
|---|---|
| Framegrootte | 55 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Kleur | Rood |
Wielen
| Wielgrootte | 28 inch |
|---|
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Tektro SCHIJFREM |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano Nexus 7 |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 1 in Stadskanaal |
| Prijs | € 999,- |








