ORANGE C7+ H65 Anthracite grey T7
Vanaf € 999,-
Op voorraad in Stadskanaal
De Orange C7+ is een allemansvriend. Waarom? Je kunt hem voor legio doeleinden inzetten: het woon-werkverkeer, de wekelijkse ontspannende…
Verder lezen
Op voorraad in Stadskanaal
De Orange C7+ is een allemansvriend. Waarom? Je kunt hem voor legio doeleinden inzetten: het woon-werkverkeer, de wekelijkse ontspannende…
Verder lezen
| Merk | Gazelle |
|---|---|
| Model | Orange C7+ |
| Jaar | 2022 |
| Gewicht | 19 kg |
Frame
| Frametype | Heren |
|---|---|
| Framegrootte | 65 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Geveerde voorvork | Ja |
| Kleur | Grijs |
Wielen
| Wielen | Ryde Eco 19, Dubbelwandig aluminium voor extra sterkte en goede rij-eigenschappen |
|---|---|
| Wielgrootte | 28 inch |
| Banden | Continental Ride City |
| Bandgrootte voor | 28 x 1 5/8 x 1 3/8 |
| Bandgrootte achter | 28 x 1 5/8 x 1 3/8 |
Onderdelen
| Type remmen achter | Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Shimano BR-C3000R |
| Zadel | Selle Royal Herz |
| Zadelpen vering | Ja |
Afmontage
| Ketting | Kmc Z510 |
|---|---|
| Versnellingsschakelaar | Shimano Nexus 7 |
| Stuurlint | Gazelle Aerowing, Kunststof slijtvaste handvatten met veel grip |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano Nexus 7 |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 1 in Stadskanaal |
| Prijs | € 999,- |