SENZ EXCLUSIVE DN7 VULKAANZWART 57
Vanaf € 1.299,-
Op voorraad in Stadskanaal
SENZ EXCLUSIVE DN7 VULKAANZWART 57
Verder lezen
Op voorraad in Stadskanaal
SENZ EXCLUSIVE DN7 VULKAANZWART 57
Verder lezen
| Merk | Batavus |
|---|---|
| Model | Senz Exclusive |
| Jaar | 2026 |
| Gewicht | 16,7 kg |
Frame
| Frametype | Uni |
|---|---|
| Framegrootte | 57 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
Wielen
| Wielgrootte | 28 inch |
|---|
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Tektro ROLLERBRAKE |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano Nexus 3 |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 1 in Stadskanaal |
| Prijs | € 1.299,- |