SNAKE HR3 TACTICALGREEN 38/24
Vanaf € 549,-
2 op voorraad in Stadskanaal
SNAKE HR3 TACTICALGREEN 38/24
Verder lezen
2 op voorraad in Stadskanaal
SNAKE HR3 TACTICALGREEN 38/24
Verder lezen
| Merk | Batavus |
|---|---|
| Model | Snake 24 |
| Jaar | 2026 |
| Gewicht | 15 kg |
Frame
| Frametype | Jongens |
|---|---|
| Framegrootte | 38 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Kleur | Groen |
Wielen
| Wielgrootte | 24 inch |
|---|
Onderdelen
| Type remmen achter | Terugtraprem |
|---|---|
| Merk remmen achter | Shimano TERUGTRAPREM |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Sturmey Archer REMNAAF-3 |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 2 in Stadskanaal |
| Prijs | € 549,- |