Stance E+ 2 625 25km/h L Black Diamond
Vanaf € 4.199,-
Op voorraad in Stadskanaal
Stance E+ 2 625
Verder lezen
Op voorraad in Stadskanaal
Stance E+ 2 625
Verder lezen
| Merk | Giant |
|---|---|
| Model | Stance E+ 29er |
| Jaar | 2023 |
| Gewicht | 25 kg |
Frame
| Frametype | Heren |
|---|---|
| Framegrootte | L |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Voorvork | Suntour |
| Geveerde voorvork | Ja |
| Kleur | Zwart |
Wielen
| Wielen | Giant Giant AM 29", Tubeless ready, 30mm inner width |
|---|---|
| Wielgrootte | 29 inch |
| Banden | Maxxis Maxxis Minion DHF 29X2.5 [R] Maxxis Dissector 29X2 |
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Tektro Tektro HD-M745 Orion, 4-piston, hydraulic disc, 20 |
| Zadel | Giant Giant Sport |
| Zadelpen vering | Ja |
Afmontage
| Derailleur | Shimano ONBEKEND |
|---|---|
| Versnellingsschakelaar | Shimano Shimano Deore |
| Display | Giant |
Aandrijving
| Type versnellingen | Derailleur |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano Shimano Deore 10-speed |
| Motor | Syncdrive Sport, 75nm GIANT |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 1 in Stadskanaal |
| Prijs | € 4.199,- |