Ultimate T9 HMB L49 Black/white grey H9 (mat)
Vanaf € 999,-
Op voorraad in Stadskanaal
Sportief fietsen wordt nóg leuker met deze elektrische trekkingfiets. Het lichtgewicht aluminium frame fietst soepel en maakt deze e-bike…
Verder lezen
Op voorraad in Stadskanaal
Sportief fietsen wordt nóg leuker met deze elektrische trekkingfiets. Het lichtgewicht aluminium frame fietst soepel en maakt deze e-bike…
Verder lezen
| Merk | Gazelle |
|---|---|
| Model | Ultimate T9 HMB |
| Jaar | 1111 |
| Gewicht | 1 kg |
Frame
| Frametype | Dames |
|---|---|
| Framegrootte | 49 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Voorvork | Gazelle |
| Kleur | Zwart |
Wielen
| Wielen | Gazelle Gazelle Ultimate |
|---|---|
| Wielgrootte | 28 inch |
| Banden | Continental Continental Contact II Extralite, 37-622 |
Onderdelen
| Type remmen achter | Velgrem (caliper) met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Magura Magura HS11 |
| Zadel | Selle Royal Selle Royal Look-In |
Afmontage
| Derailleur | Continental |
|---|---|
| Ketting | Kmc X10L SILVER 111 maillons |
| Versnellingsschakelaar | Shimano Shimano Deore 9 |
| Stuurlint | Unknown |
| Display | Bosch |
| Afneembaar display | Ja |
Aandrijving
| Type versnellingen | Geen versnelling (bv loopfiets) |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano 9 Shimano Deore |
| Aantal versnellingen | 9 |
| Motor | Bosch Active Line Plus (50nm) BOSCH |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 1 in Stadskanaal |
| Prijs | € 999,- |
| Garantie | Garantie |
| Garantieperiode in maanden | 3 |